Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
<< | < | Komentarze 41 do 42 z 42
Joanna Anger
Comment
weselicho 14 lipca 2012r.

Kiedy myślimy o naszym ślubie i weselu od razu mamy ochotę włączyć dvd z nagraniem naszego wielkiego dnia:)Roman i Remik zrobili kawał dobrej roboty:) jeśli ktoś z was drodzy narzeczeni zastanawia się czy wybrać Człowieka z Kamerą aby nakręcił wasz "wielki dzień", nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej bo naprawdę warto! Nasz film jest ciekawy, śmieszny, wzruszający, jedyny w swoim rodzaju, bez długich, nudnych scen, gdzie kamera wciąż stoi w jednym miejscu, bez monotonnej, banalnej muzyki. Człowiek z kamerą to wg nas Człowiek z wielką pasją! Jego filmy są wyjątkowe,a każdą z par traktuje bardzo indywidualnie- wiemy, bo nasi znajomi też zdecydowali się na kręcenie wesela przez Romana i Remika.
Gorąco polecamy!
Asia i Jarek - fc barcelona team :)))
Adrianna i Jędrzej Wdowiccy
Comment
Ślub 02.07.2010

Przede wszystkim Człowiek z kamerą to pełen PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu. Współpraca z Romanem była prawdziwą przyjemnością! Dostaliśmy wiele cennych wskazówek, ale również nasze sugestie były wzięte pod uwagę. Film jest jedyny w swoim rodzaju, zawiera wiele nowatorskich rozwiązań, ciekawych ujęć. Często wzrusza, a zarazem rozbawia do łez. Dyskretne wykonywanie pracy, uśmiech i zaangażowanie sprawiły, że obecność Kamerzysty w ogóle nie krępowała Gości, co również widać na filmie. Kreatywność Romana nie zna granic! Dostaliśmy o wiele więcej niż oczekiwaliśmy, a teledysk podsumowujący jest genialny, zwłaszcza wykorzystanie zdjęć z wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, które bawią do łez! Nasz film ślubny jest naszą najlepszą pamiątką z tego cudownego dnia! Romanie jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy! Szczerze polecamy wszystkim Człowieka z kamerą, a zwłaszcza tym, którzy cenią sobie pełen profesjonalizm, pomysłowość, jakość, wysoki poziom współpracy, zaangażowanie oraz oczekują oryginalnego filmu ze ślubu i wesela.
<< | < | Komentarze 41 do 42 z 42

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera