Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
<< | < | Komentarze 31 do 40 z 46 | > | >>
Gosia i Mikołaj
Comment
14.09.2013

"Człowieka z kamerą" poznaliśmy przez znajomych - Asia i Jarek. Ich film ze ślubu od razu b. się nam spodobał. I tak trafiliśmy do Romana.
Profesjonalne podejście do kręcenia i montażu a to wszystko z humorem i dużą dawką optymizmu. Naprawdę polecamy, choć tanio nie było ;)
Agata i Karol Kulawiak
Comment
Sieraków 03.08.2013 r.

Idealny człowiek na idealnym miejscu. Talent. Pasja. Zaangażowanie. Dziękujemy!
Beata i Tomek Iwanowscy
Comment
29.10.2010

Z czystym sercem polecamy Romana i jego profesjonalną pracę. Nasz film był chyba jednym z pierwszych w jego wykonaniu i narobił sporo szumu :) oczywiście pozytywnego!!! co jakiś czas sięgamy po płytkę i wspominamy ten dzień z uśmiechem na twarzy, wspomnienia zostają na zawsze! Zachęcamy, więc wszystkich do tej formy zapisania tak ważnych chwil :) WARTO! no i te niespodzianki zmontowane przez CZŁOWIEKA Z KAMERĄ ... są nieocenione :D potrafi zaskoczyć;) WIELKIE DZIĘKI JESZCZE RAZ ! POZDRAWIAMY B&T
Monika i Tomek Kasperek
Comment
9.08.2013

Roman to przesympatyczny człowiek wykazujący się pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Otrzymaliśmy piękną i wzruszającą pamiątkę z Naszego Ślubu.Film jest nakręcony rewelacyjnie dzięki temu za każdym razem gdy go oglądamy przeżywamy ten dzień jeszcze raz. Do tego dostaliśmy świetnie zmontowany teledysk ślubny który pobił rekord oglądalności wśród naszych przyjaciół.Z czystym sercem i wielką przyjemnością polecamy Człowieka z Kamerą wszystkim Młodym Parom. DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY.
Joanna i Dariusz Ziółczyk
Comment
31.08.2012r.

Pełen profesjonalizm i przesympatyczna współpraca:) Film treściwy,wzruszający, pomysłowy, oryginalny i zmontowany "z jajem" :)Roman to urodzony człowiek z kamerą :)
Od ślubu minęło już trochę czasu a my nadal chętnie wracamy do filmu i pokazujemy go przyjaciołom.
Dziękujemy serdecznie za cierpliwość i serce jaką włożył w uwiecznienie najważniejszego dnia w naszym życiu!:)
SERDECZNIE POLECAMY!!!
Maja i Jarek Woźniak
Comment
25.06.2011

Dziękujemy!To faktycznie był strzał w dziesiątkę!Współpraca była przemiła i owocna!Gorąco polecamy!Może jeszcze będzie okazja, aby spotkać się i skorzystać z usług Romana, który daje z siebie wszystko, żeby efekt był oszałamiający!Dziękujemy za piękny, wzruszający film,świetnie zmontowany.Pozdrawiamy serdecznie Maja i Jarek
Agata i Piotr
Comment
Podziękowania dla rodziców LIPIEC 2013

Współpraca z Romanem to czysta przyjemność! Dziękujmy za wspaniały filmik z podziękowaniami dla rodziców, który wszystkim gościom, nie tylko tym najbardziej zainteresowanym, zapadł w pamięć.:) Do dzisiaj spotykamy się z miłymi komentarzami ze strony rodziny i znajomych. Sami również z uśmiechem na twarzy wspominamy czas nagrywania filmu jak i odtworzenia go na naszym weselu. Wiele pomysłów Człowieka z kamerą oraz wspaniały montaż dały niepowtarzalny efekt.

Dziękujemy i polecamy!
Madzia i Mateusz Grzelak
Comment
29.06.2013

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za uwiecznienie jednej z najważniejszych chwil w naszym życiu. Od początku przypadliśmy sobie do gustu i DZIEŁO , jakie stworzył Człowiek z kamerą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Współpraca przebiegała w miłej, często wręcz domowej atmosferze, która pozwoliła rozluźnić się, dzięki czemu radość bijąca z filmów, które otrzymaliśmy nawet nas zaskoczyła. Rzadko spotyka się tak zaangażowanego człowieka, który w dodatku bardzo cierpliwie uwiecznia wszystkie nasze (nawet najdziwniejsze) pomysły :-)
Jeśli będziemy chcieli uwiecznić kolejne chwile naszego życia, z pewnością się zgłosimy ponownie :-)

Gorąco polecamy!
Karolina i Przemek Kałek
Comment
22.06.2013

Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką jest film autorstwa Człowieka z Kamerą =o) Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekty i urok wykonanej pracy! Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni =o) Oglądając film na zmianę płaczemy i śmiejemy się, wszystko powraca do nas i znów czujemy się jak w czasie naszego Najpiękniejszego Dnia w Nowym Życiu. Film jest rewelacyjny, przepiękny, fantastyczny, zabawny - dzięki niemu dostrzegamy, jak wiele działo się dookoła, a czego niestety nie udało nam się zauważyć, bo tego dnia wszystko tak szybko umyka. Szczerze polecamy Ciebie, jesteś mistrzem w swoim fachu! =o) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i oby do zobaczenia na innej weselnej zabawie =o) Pozdrawiamy gorąco. Pszczółki, czyli Karolina & Przemek Kałek
Anna i Mariusz Stoińscy
Comment
29.06.2012 r.

Z całego serca chcielibyśmy podziękować za dvd ślubne, zawsze kiedy kończymy oglądać film jesteśmy zadowoleni, oczywiście z siebie :), że wybraliśmy Romana Krobskiego. Zacytuje sms-a, którego wysłaliśmy do Romana po obejrzeniu filmu: Musimy Ci napisać, że jesteś geniuszem, to arcydzieło, a zakończenie to mistrzostwo świata. Minęło trochę czasu, film widzieliśmy niezliczoną ilość razy i jesteśmy po prostu zachwyceni. To nie jest nudne nagranie tańczących par tylko wyjątkowe ujęcia, zmontowane po mistrzowsku, z poczuciem humoru i całą towarzyszącą gamą uczuć od wzruszenia do mega śmiechu. Dzięki nagraniom z dwóch kamer mamy niepowtarzalne ujęcia np. w trakcie składania przysięgi, gdzie w przypadku nagrywania jedną kamerą, byłoby to niemożliwe. Tak było w naszym przypadku i takich uwiecznionych wspomnień życzę wszystkim :). Poza tym należy nadmienić, iż Roman ma bardzo dużo ciekawych pomysłów, do każdej pary podchodzi indywidualnie, a przy tym jest otwarty na sugestie. Przykład profesjonalizmu i uczciwego podejścia do sprawy, Człowiek z kamerą z pasją wykonujący swój zawód. Ekstra wielki pozytyw, dziękujemy, że byłeś z nami i przede wszystkim za Kronikę Policyjną ;) wszyscy boki zrywają ze śmiechu. Z całą odpowiedzialnością polecamy wszystkim, będziecie zadowoleni jesteśmy tego pewni:).
<< | < | Komentarze 31 do 40 z 46 | > | >>

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera