Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
<< | < | Komentarze 21 do 30 z 46 | > | >>
Joanna i Norbert
Comment
16.08.2014 r.

Długo zastanawialiśmy się w jaki sposób napisać to jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Żadne słowa, nie będą tak ważne jak to: DZIĘKUJEMY! Romanie, Remiku sprawiliście, że najważniejsza chwila w naszym życiu jest cały czas ?żywa?. Dzięki, Wam zostały uchwycone chwile, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. Dziękujemy za ogromne wsparcie, radość, a przede wszystkim oddanie, co przyczyniło się do tak cudownej pamiątki! Jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy! :)
Julia i Szymon
Comment
6 września 2014

Jeśli szukacie kamerzysty to Roman jest najlepszym wyborem. Jego film jest profesjonalnie zrobiony, ma idealne wyczucie chwili i emocji, zawsze jest tam gdzie coś się dzieje i uchwyci to co innym umyka. Dodatkowo jest mega pozytywnym człowiekiem, z którym bardzo dobrze się współpracuje. Jesteśmy mega zadowoleni z naszego filmu z wesela i śmiało możemy polecać Człowieka z kamerą.
Justyna i Michał
Comment
09.08.2014

Dzięki pracy i zaangażowaniu Pana Romana mamy piękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Film mogłabym oglądąć w kółko ;-) Polecamy i dziękujemy!
Agata i Wojtek
Comment
6.06.2014

Godny polecenia, pełen profesjonalizm. Jesteśmy w pełni zadowoleni z współpracy ;)
Weronika i Piotr
Comment
26.04.2014

Szczerze polecamy! Film jest rewelacyjny; montaż z pomysłem, ciekawe ujęcia, świetnie dobrane podkłady muzyczne. Nagranie ogląda się z przyjemnością, co potwierdza również rodzina. Wspaniała pamiątka. Bardzo dziękujemy :)
Zuzia Woroch
Comment
24.05.2014

Profesjonalizm opanowany do perfekcji! Wykonany film przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania, jesteśmy super zadowoleni. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękujemy:)
Ania Sulanowska
Comment
20.04.2014

Wybór CZŁOWIEKA Z KAMERĄ nie był przypadkowy. Po obejrzeniu przykładowego nagrania na Targach Ślubnych mogliśmy się spodziewać pełnego profesjonalizmu. Nie pomyliliśmy się. Film jest naprawdę fajny, jakość obrazu oraz montaż na najwyższym poziomie, a przy tym zrealizowany z odpowiednią dawką humoru :) Dzięki CZŁOWIEKOWI Z KAMERĄ ten dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Życzenia są ulotne, kwiaty więdną, a pamiątka w postaci filmu pozostaje na całe życie. Za każdym razem gdy oglądam ten film uśmiecham się, a w oczach mam łzy. Bardzo dziękujemy Romanowi-CZŁOWIEKOWI Z KAMERĄ za to, że tak wspaniale oddał czar tych cudownych chwil, za cierpliwość, kawał dobrej i wspaniałej roboty! Będę Was polecać każdej przyszłej parze młodej.
Wkrótce pojawi się również opinia mojego męża.
Pozdrawiam :)
Tomasz i Aleksandra
Comment
04-08-2012

Zdecydowanie polecam współpracę. 100% profesjonalizmu. Pomimo naszych wysokich wymagań i dość chaotycznego ich przekazania spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem oczekiwań po drugiej stronie. Polecam osobom, którym zależy na bardzo wysokiej jakości i tym, którzy chcą żeby wszystko wyszło z klasą - tzn. nie ma tandetnych przejść, mozajek, nie ma też kołysania jak na statku, nie ma skocznych melodyjek w tle i zbliżeń na jedzących ( i pijących :-) gości. Polecam wybór wysokiego pakietu z maksymalną ilością teledysków. Obejrzeliśmy nasz film z różnymi gośćmi i w pamięci najbardziej wszystkim zostawały właśnie one. Skorzystaliśmy też (chyba premierowo?) z opcji dwóch kamer - genialne rozwiązanie!. Udało się dzięki temu uchwycić wszystkie ważne lub zabawne momenty. Zachęcam również do wyboru opcji BluRay - jeśli oczywiście sceneria jest godna dokładanego odwzorowania :-). Bardzo istotną rzeczą, która mocno zapadła mi w pamięci to fakt, że panowie kamerzyści świetnie współpracowali z fotografem i przez cały dzień (i noc) byli absolutnie "niewidzialni" dla nas i dla gości. Całości dopełnia precyzyjny scenariusz, który po omówieniu daje dużo komfortu podczas całej uroczystości. Co do cen - nie mam porównania. Poznaliśmy się na targach w Poznaniu i po obejrzeniu kilku sampli od razu wiedzieliśmy, że "to jest to". Mogę jednak po wszystkim powiedzieć, że za tę jakość filmu jak i ogólnej usługi/współpracy zapłaciliśmy zdecydowanie niedużo. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnych ważnych naszych uroczystościach.
Blanka i Kuba
Comment
25.01.2014

"Człowieka z kamerą" polecili nam nasi przyjaciele i się nie zawiedliśmy, wręcz przeciwnie, cały film jak i prolog czy podsumowanie wręcz wyśmienite!
Profesjonalizm na każdym kroku (np. mikrofon w garniturze żeby lepiej nagrać przysięgę i cały dźwięk w kościele)!
No i oczywiście pozytywne nastawienie, optymizm i odpowiednie poczucie humoru kamerzysty pomaga!
SZCZERZE POLECAMY!
Paulina i Radosław
Comment
22.09.2012

Człowiek z kamerą i to w naszym przypadku nawet nie jedną:)-efekt super.Jesteśmy zadowoleni z filmu oraz całej współpracy. Organizując wesele bardzo zwracaliśmy uwagę na to by wybrać ludzi z profesjonalnym podejściem ale też pasją do tego co robią.I był to dobry wybór.Polecamy jak najbardziej.
<< | < | Komentarze 21 do 30 z 46 | > | >>

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera