Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
<< | < | Komentarze 21 do 30 z 42 | > | >>
Weronika i Piotr
Comment
26.04.2014

Szczerze polecamy! Film jest rewelacyjny; montaż z pomysłem, ciekawe ujęcia, świetnie dobrane podkłady muzyczne. Nagranie ogląda się z przyjemnością, co potwierdza również rodzina. Wspaniała pamiątka. Bardzo dziękujemy :)
Zuzia Woroch
Comment
24.05.2014

Profesjonalizm opanowany do perfekcji! Wykonany film przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania, jesteśmy super zadowoleni. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękujemy:)
Ania Sulanowska
Comment
20.04.2014

Wybór CZŁOWIEKA Z KAMERĄ nie był przypadkowy. Po obejrzeniu przykładowego nagrania na Targach Ślubnych mogliśmy się spodziewać pełnego profesjonalizmu. Nie pomyliliśmy się. Film jest naprawdę fajny, jakość obrazu oraz montaż na najwyższym poziomie, a przy tym zrealizowany z odpowiednią dawką humoru :) Dzięki CZŁOWIEKOWI Z KAMERĄ ten dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Życzenia są ulotne, kwiaty więdną, a pamiątka w postaci filmu pozostaje na całe życie. Za każdym razem gdy oglądam ten film uśmiecham się, a w oczach mam łzy. Bardzo dziękujemy Romanowi-CZŁOWIEKOWI Z KAMERĄ za to, że tak wspaniale oddał czar tych cudownych chwil, za cierpliwość, kawał dobrej i wspaniałej roboty! Będę Was polecać każdej przyszłej parze młodej.
Wkrótce pojawi się również opinia mojego męża.
Pozdrawiam :)
Tomasz i Aleksandra
Comment
04-08-2012

Zdecydowanie polecam współpracę. 100% profesjonalizmu. Pomimo naszych wysokich wymagań i dość chaotycznego ich przekazania spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem oczekiwań po drugiej stronie. Polecam osobom, którym zależy na bardzo wysokiej jakości i tym, którzy chcą żeby wszystko wyszło z klasą - tzn. nie ma tandetnych przejść, mozajek, nie ma też kołysania jak na statku, nie ma skocznych melodyjek w tle i zbliżeń na jedzących ( i pijących :-) gości. Polecam wybór wysokiego pakietu z maksymalną ilością teledysków. Obejrzeliśmy nasz film z różnymi gośćmi i w pamięci najbardziej wszystkim zostawały właśnie one. Skorzystaliśmy też (chyba premierowo?) z opcji dwóch kamer - genialne rozwiązanie!. Udało się dzięki temu uchwycić wszystkie ważne lub zabawne momenty. Zachęcam również do wyboru opcji BluRay - jeśli oczywiście sceneria jest godna dokładanego odwzorowania :-). Bardzo istotną rzeczą, która mocno zapadła mi w pamięci to fakt, że panowie kamerzyści świetnie współpracowali z fotografem i przez cały dzień (i noc) byli absolutnie "niewidzialni" dla nas i dla gości. Całości dopełnia precyzyjny scenariusz, który po omówieniu daje dużo komfortu podczas całej uroczystości. Co do cen - nie mam porównania. Poznaliśmy się na targach w Poznaniu i po obejrzeniu kilku sampli od razu wiedzieliśmy, że "to jest to". Mogę jednak po wszystkim powiedzieć, że za tę jakość filmu jak i ogólnej usługi/współpracy zapłaciliśmy zdecydowanie niedużo. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnych ważnych naszych uroczystościach.
Blanka i Kuba
Comment
25.01.2014

"Człowieka z kamerą" polecili nam nasi przyjaciele i się nie zawiedliśmy, wręcz przeciwnie, cały film jak i prolog czy podsumowanie wręcz wyśmienite!
Profesjonalizm na każdym kroku (np. mikrofon w garniturze żeby lepiej nagrać przysięgę i cały dźwięk w kościele)!
No i oczywiście pozytywne nastawienie, optymizm i odpowiednie poczucie humoru kamerzysty pomaga!
SZCZERZE POLECAMY!
Paulina i Radosław
Comment
22.09.2012

Człowiek z kamerą i to w naszym przypadku nawet nie jedną:)-efekt super.Jesteśmy zadowoleni z filmu oraz całej współpracy. Organizując wesele bardzo zwracaliśmy uwagę na to by wybrać ludzi z profesjonalnym podejściem ale też pasją do tego co robią.I był to dobry wybór.Polecamy jak najbardziej.
Gosia i Mikołaj
Comment
14.09.2013

"Człowieka z kamerą" poznaliśmy przez znajomych - Asia i Jarek. Ich film ze ślubu od razu b. się nam spodobał. I tak trafiliśmy do Romana.
Profesjonalne podejście do kręcenia i montażu a to wszystko z humorem i dużą dawką optymizmu. Naprawdę polecamy, choć tanio nie było ;)
Agata i Karol Kulawiak
Comment
Sieraków 03.08.2013 r.

Idealny człowiek na idealnym miejscu. Talent. Pasja. Zaangażowanie. Dziękujemy!
Beata i Tomek Iwanowscy
Comment
29.10.2010

Z czystym sercem polecamy Romana i jego profesjonalną pracę. Nasz film był chyba jednym z pierwszych w jego wykonaniu i narobił sporo szumu :) oczywiście pozytywnego!!! co jakiś czas sięgamy po płytkę i wspominamy ten dzień z uśmiechem na twarzy, wspomnienia zostają na zawsze! Zachęcamy, więc wszystkich do tej formy zapisania tak ważnych chwil :) WARTO! no i te niespodzianki zmontowane przez CZŁOWIEKA Z KAMERĄ ... są nieocenione :D potrafi zaskoczyć;) WIELKIE DZIĘKI JESZCZE RAZ ! POZDRAWIAMY B&T
Monika i Tomek Kasperek
Comment
9.08.2013

Roman to przesympatyczny człowiek wykazujący się pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Otrzymaliśmy piękną i wzruszającą pamiątkę z Naszego Ślubu.Film jest nakręcony rewelacyjnie dzięki temu za każdym razem gdy go oglądamy przeżywamy ten dzień jeszcze raz. Do tego dostaliśmy świetnie zmontowany teledysk ślubny który pobił rekord oglądalności wśród naszych przyjaciół.Z czystym sercem i wielką przyjemnością polecamy Człowieka z Kamerą wszystkim Młodym Parom. DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY.
<< | < | Komentarze 21 do 30 z 42 | > | >>

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera