Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
<< | < | Komentarze 11 do 20 z 42 | > | >>
Krzysztof Łęcki
Comment
1 sierpnia 2015

Absolutnie polecamy! Film jest po prostu świetny, a teledysk z wywiadami zrobił istną furorę na fejsie ;)

Dzięki!
Pozdrawiamy serdecznie,
Asia i Krzyś
Katarzyna Paweł Bamber
Comment
12.06.2015

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Romanowi za cudowne ujęcie naszego najpiękniejszego dnia w życiu, za profesjonalizm i trud włożony w ciężką prace. Filmik ogląda się cudownie, nie ma najmniejszego szczegółu o który można by się doczepić. Pełen profesjonalizm praca z Romanem to czysta przyjemność poleciła nam go para która korzystała z jego usług i my też jesteśmy 100% zadowoleni, każde pieniądze były tego warte. Roman ma bardzo odpowiedzialną pracę, ale wykonuje ją całym sercem i oddaniem dlatego jest tego warta o czym świadczy zadowolony klient. Na dwa dni przed ślubem nastąpiła nagła zmiana miejsca nagrań, ale dla Romana nie ma problemu przyjechał i nagrywamy. Polecamy 100 % Romana jego usługi i oczywiście sprzęt na jakim pracuje!!!
Dziękujemy jeszcze raz Kasia & Paweł
12.06.2015 Nasz Ślub
Kasia i Bartek
Comment
27.06.2015

Panie Romanie, słowo dziękuję nie wyrazi tego co chcemy przekazać. Wasza praca jest dziełem sztuki. Sprawiliscie że każde wspomnienie o Tym dniu będzie wywoływać dreszcze i łzy szczęścia. Dzięki Wam mamy najlepszą pamiątkę naszego Ślubu. Dziękujemy!!!
Magda i Olek
Comment
08.06.2013

Roman chyba jeszcze brakuje tutaj naszej opinii...Powiem tak to co robi do tej pory ten Człowiek z Kamerą jest nie do opisania i wcale nie chodzi tutaj o nasz filmik tylko o wszystkie które tworzy do tej pory. Nie ma lepszej osoby do stworzenia czegoś takiego profesjonalnego, najważniejszego w życiu jaki jest ten wspaniały dzień ślubu. W 100% polecamy...
Asia i Maciej Głuszak
Comment
23.05.2015

"Człowiek z kamerą" to nie tylko człowiek z kamera, ale też człowiek z pasją i pomysłem. Film, który dla nas stworzył przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Muzyka odpowiednio dobrana do scen powoduje, że oglądając człowieka przeszywają ciary!!! Wybór Romana był całkowicie przypadkowy, potwierdzony spotkaniem na targach ślubnych i dziś wiemy, że to był dobry wybór. Z całą pewnością możemy polecić "Człowieka z kamerą" każdej parze szukającej kamerzysty z wyczuciem i pasją.
Justyna i Marcin
Comment
25.04.2015

Szukaliśmy kamerzysty, który w niekonwencjonalny i nowoczesny sposób zrealizuje film z najważniejszego dnia w naszym życiu i się udało! :) Pełen profesjonalizm i pasja! Film ogląda się z zainteresowaniem, świetnie dograna muzyka i zrealizowany "finał" na którym wszyscy płaczą :) Bardzo dziękujemy za tak cudowny film, który będzie rewelacyjną pamiątką na całe nasze życie!
Serdecznie polecam każdej parze, która ceni sobie profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Pozdrawiamy!
Joanna i Norbert
Comment
16.08.2014 r.

Długo zastanawialiśmy się w jaki sposób napisać to jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Żadne słowa, nie będą tak ważne jak to: DZIĘKUJEMY! Romanie, Remiku sprawiliście, że najważniejsza chwila w naszym życiu jest cały czas ?żywa?. Dzięki, Wam zostały uchwycone chwile, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. Dziękujemy za ogromne wsparcie, radość, a przede wszystkim oddanie, co przyczyniło się do tak cudownej pamiątki! Jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy! :)
Julia i Szymon
Comment
6 września 2014

Jeśli szukacie kamerzysty to Roman jest najlepszym wyborem. Jego film jest profesjonalnie zrobiony, ma idealne wyczucie chwili i emocji, zawsze jest tam gdzie coś się dzieje i uchwyci to co innym umyka. Dodatkowo jest mega pozytywnym człowiekiem, z którym bardzo dobrze się współpracuje. Jesteśmy mega zadowoleni z naszego filmu z wesela i śmiało możemy polecać Człowieka z kamerą.
Justyna i Michał
Comment
09.08.2014

Dzięki pracy i zaangażowaniu Pana Romana mamy piękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Film mogłabym oglądąć w kółko ;-) Polecamy i dziękujemy!
Agata i Wojtek
Comment
6.06.2014

Godny polecenia, pełen profesjonalizm. Jesteśmy w pełni zadowoleni z współpracy ;)
<< | < | Komentarze 11 do 20 z 42 | > | >>

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera