Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
Komentarze 1 do 10 z 42 | > | >>
Agnieszka i Tomasz
Comment
02/06/2018

Nie wiem jakich słów użyć, aby opisać dzieło Romana. Z początku wahaliśmy się, fotograf i kamerzysta, czy tylko fotograf.

Po dość długim zastanowieniu, na stronie zaprzyjaźnionego DJ'a (DJ Jerzman), zwróciliśmy uwagę, że teledyski nagrywane były
przez "Człowieka z kamerą". Sprawdziliśmy praktycznie wszystkie teledyski, podejmując tylko jedną z możliwych decyzji.

Mail, telefon i spotkanie umówione. Działamy. Roman podchodzi do sprawy bardzo kompleksowo i z należytym profesjonalizmem.

Podczas uroczystości praktycznie nie widzieliśmy kamery, co naszym zdaniem zdarza się dość rzadko.

Jestem przekonany, że każdy kto wybierze Romana na swojego kamerzystę - nie będzie żałować.

Od momentu gdy otrzymaliśmy pełny film i finał w pigułce, z ogromnym uśmiechem wracamy do tego dnia, bawiąc się i uśmiechając do ekranu :)

Wiedzieliśmy, że film będzie świetny aczkolwiek nie sądziliśmy, że zrobi aż taki efekt "WOW" wśród gości i znajomych.

Roman, świetnie wykonana praca. Raz jeszcze wielkie dzięki!:)
Kasia i Piotr
Comment
08.07.2017

Dziękujemy za piękna pamiątkę najwspanialszego dnia w naszym życiu!! :) Profesjonalnie przygotowane podziękowania dla rodziców, film i klip finałowy z wywiadami pozwalają nam wspominać ten Wielki DZIEŃ! :) ogromny plus za świetna atmosferę!
Polecam!! :)
Natalia i Michał
Comment
24.06.2017

Dziękujemy za przepiękny film a przede wszystkim klip finałowy, który idealnie odzwierciedla klimat i nastrój Tego Dnia. Polecamy Człowieka z kamerą nie tylko za końcowy efekt, ale także za miłą i luźną atmosferę podczas nagrywania. Goście czuli się bardzo swobodnie, co widać na filmie :) nagranie będzie miłą pamiątką na całe życie !
Justyna i Jacek Ryszczyńscy
Comment
02.09.2016 - Podziękowanie

W dniu pierwszej rocznicy, oglądając film z naszego ślubu postanowiliśmy podziękować Romanowi za wspaniałą pracę. Pamięć jest zawodna, dlatego nie zastanawiajcie się czy nakręcić swoje wesele. Będąc w centrum zainteresowania nie dostrzega się wielu aspektów, które zostają uwiecznione na filmie. Roman to prawdziwy profesjonalista, wie gdzie i kiedy się pojawić aby jak najlepiej ująć wszystko w całość, a co najlepsze wcale go nie widać ;)Współpraca układała się doskonale a Jego porady są bezcenne, czego efektem jest świetny film i teledysk.
Szczerze polecamy i dziękujemy.
Monika i Maciej
Comment
03.06.2016

Wybór tego ?jedynego? kamerzysty jest niemałym wyzwaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej decyzji, że to właśnie Pan Roman towarzyszył nam w naszym najważniejszym dniu. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, kultura i umiejętność wtapiania się w tłum to tylko niektóre z cech którymi można by opisać Człowieka z kamerą. Film który stworzył dla nas Pan Roman jest wspaniałą pamiątką, dzięki której mamy wrażenie, jakby ten dzień był wczoraj :) Z całego serca dziękujemy i polecamy Człowieka z kamerą :)
Monika i Maciej
Marek Szczuka
Comment
2.07.2016

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy mieć kamerzystę na naszym weselu i zdawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy na tym oszczędzać. Godzinne analizy pracy wielu kamerzystów skończyły się wyborem Człowieka z kamerą, mimo, że żaden z naszych znajomych nie korzystał z jego usług. Wybór okazał się znakomity. Współpracę można przyrównać do poziomu kooperacji piłkarzy polskiej reprezentacji, a efekty zaskoczyły nas bardziej, niż zima kierowców.
Podczas przygotowań do ślubu Panowie zaakceptowali mój pomysł (#Xbox #Fifa17 #spóźnienie na ślub #szybkie ubieranie) i zrealizowali go w najlepszy możliwy sposób. Panowie od razu wiedzieli, które ujęcia ?jak i ?ile razy powtórzyć, by można było coś z tego stworzyć.
Podczas ceremonii Panowie nie przestraszyli się Księdza, dzięki czemu oprócz standardowych i oficjalnych ujęć, nie brakuje humorystycznych perełek, które będą nas bawić przez długi czas.
W kwestii zabawy weselnej Panowie zawsze wiedzieli, kiedy i kogo kręcić.

Podsumowując, każdemu człowiekowi można dać kamerę i powiedzieć, że ma kręcić, jednak nie zdziwiłbym się, gdyby Człowiek z kamerą pierw nauczył się filmować, a dopiero potem chodzić, mówić i jeść.
Paulina i Dawid
Comment
18.06.2016

Długo zastanawialiśmy się czy chcemy mieć kamerzystę na weselu, wychodziłam z założenia że goście krępują się kamery, potem oglądając film narzekają na to jak wyglądali, albo co tam gdzieś zrobili etc.. :D powiem tak: Pana Romana w ogóle nie było widać na tym weselu, nikt nie pamiętał że tam był, goście nie czuli się w żaden sposób skrępowani, ani przytłoczeni obecnością kamerzysty, natomiast na 100% wszyscy zapamiętają Pana Romana po obejrzeniu filmu :) film przerósł nasze oczekiwania, jest świetny, magiczny, po 110 minutach filmu pomyślałam "Już? Chce jeszcze!". Pełen profesjonalizm, nie brakuje mi niczego, teledysk obejrzałam 100000 razy i mogę oglądać drugie tyle :) Naprawdę szczerze polecamy i jeszcze raz bardzoo dziekujemy ! :)
Paulina i Antek - podziękowania dla rodziców
Comment
10 wrzesień 2016

Jeszcze raz dziekujemy za film, spelnil nasze oczekiwania, rodzice również zachwyceni:) bardzo sie cieszymy, że trafiliśmy na Pana :) na pewno bedziemy polecać :)
Pozdrawiamy
Antek i Paulina
Karolina I Artur
Comment
23.04.2016

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko podziękować i polecić Romka :) Film rewelacja !! Jesteśmy mega zadowoleni i nasi goście również. Pozdrawiamy ! :)
Agnieszka Kropacz
Comment
11.09.2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Romanem. Słowo: dziękujemy, to za mało, żeby wyrazić nasze zadowolenie. Pan Roman z kolegą wychwycili wszystkie wzruszające, wzniosłe i radosne chwile. Film ogląda się jednym tchem. Z całego serca polecamy pakiet Gold, bo dzięki niemu uratowaliśmy nie jedną wpadkę...;) Pozdrawiamy
Agnieszka i Stefan
Komentarze 1 do 10 z 42 | > | >>

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera